G-TS zámek ovládaný klikou E92 PZ 4iS DM55 VK8 F-2400X16, prodlužitelný PT
Kód:
MBA232015
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Značka:
MACO
1 - 3 týdny
Možnosti doručení
−
Přidat do košíku
klikou ovládaný zámek MACO G-TS E92
rozteč: 92 mm
uzamykaný 4 IS čepy, střelkou a závorou
hloubka kliky/vložky: 55 mm (DORNMASS)
ořech pro čtyřhran kliky: 8 mm
štulpový plech plochý: 2400 x 16 mm
variabilně nastavitelný
vhodný pro vchodové dveře z dřevěných a PVC profilů, s 16 mm kovací drážkou